28 Niedziela Zwykła
15 października

1. Na stolikach są wyłożone kartki na wypominki i Mszę św. za zmarłych. Prosimy zaznaczyć na drugiej stronie ulicę i nr bloku zamieszkania. Bóg zapłać za ofiary, które są przeznaczone na utrzymanie domu katechetyczno-młodzieżowego.
2. W przyszłą niedzielę o godz. 11.00 odbędzie się uroczystość poświęcenia figury św. Jana Pawła II, którego dokona ks. bp Zdzisław Fortuniak. Zapraszamy na triduum przygotowujące do wydarzenia w czwartek o godz. 18.00 oraz piątek i sobotę o godz. 8.00, 12.00 i 18.00.
3. Wraz z wydarzeniem poświęcenia figury św. Jana Pawła II młodzież przygotowuje BOSCOFEST, czyli kiermasz smakołyków, salezjańską Fotobudkę, gry i zabawy dla dzieci. Będzie można wesprzeć ich w zbiórce pieniędzy na zakup pieca do ogrzewania w Oratorium.


4. Przyszła niedziela rozpoczyna Tydzień Misyjny.
5. W przyszłą niedzielę będzie możliwość podpisania się pod obywatelskim projektem ustawy, mającej chronić nienarodzone dzieci.
6. Do 20 października można zagłosować na nasze Oratorium w konkursie na najlepszą inicjatywę parafialną organizowanym przez Radio Emaus. Szczegóły na plakatach i stronie internetowej.
Błogosławieństwo Boże niech towarzyszy wszystkim w nadchodzącym tygodniu.

ks. Waldemar Kapusta
proboszcz