Przesłanie wideo

crashzero 23 listopada 2014
logo200

Przełożonego generalnego, ks. Ángela Fernándeza Artime do wszystkich członków Zgromadzenia Salezjańskiego. Wideo w wersji z polskimi napisami, trwające ponad 5 minut i 30 sekund jest dostępne w dalszej części wiadomości. 

Spotkania z Biblią

crashzero 15 listopada 2014
klub

Klub u Salezjanów zaprasza na kolejną konferencję z cyklu Spotkania z Biblią w najbliższy wtorek o godz. 16:30. Spotkanie poprowadzi ks. Andrzej Iglicki a tematem będzie Stary Testament: Księgi historyczne, dydaktyczne i prorockie.

SSW zaprasza w sobotę na 18:00

crashzero 7 listopada 2014
ssw

W najbliższą sobotę tj. 8 listopada odbędzie się bardzo ważne wydarzenie dla wszystkich Salezjanów Współpracowników i sympatyków ks. Bosko, a mianowicie swoje przyzeczenia po rocznej formacji złoży pierwszych dwoje „młodych” aspirantów. Dlatego też zapraszamy na godz. 18:00 na Mszę św. do dolnego kościoła. Wesprzyj ich swoją modlitwą!

Chór „Don Bosco”

crashzero 29 października 2014
parafia logo

Zaprasza wszystkich chętnych – ludzi lubiących śpiewać – do wstąpienia w szeregi chórzystów :) Spotkania odbywają się we wtorki i piątki o godz. 19:00 w sali Jana Pawła II (Dom Młodzieżowy). Kolejna próba już 4 listopada!