BoscoTeam na 5M Tour 2017

parafia 15 lipca 2017

Już dwa tygodnie trwa pielgrzymka rowerowa Salezjańskiej Grupy Rowerowej BoscoTeam. Z Lubina, przez Drezno i Monachium, Alpy włoskie i szwajcarskie do francuskiego sanktuarium maryjnego w La Salette. 5 – bo z Piątką Poznańską i dla Piątki Poznańskiej M – bo z Maryją i dla Maryi Zachęcamy do czytania dziennika z tegorocznego rajdu, który znajduje się na stronie boscoteam.pl Uczestnicy 5M Tour 2017 dziękują serdecznie wszystkim Parafianom za wsparcie modlitewne i  [ Czytaj dalej ]

Rozpoczęliśmy letnie półkolonie dla dzieci. W roku 75. rocznicy męczeńskiej śmierci błogosławionych wychowanków salezjańskich z Poznania, tzw. Piątki Poznańskiej, zatytułowaliśmy nasze spotkania „Twardziele na Piątkę”. Oto filmowe małe co nieco z pierwszego dnia.   zdjęcia z piątego dnia (Skoda Auto Lab) zobacz zdjęcia z czwartego dnia zobacz zdjęcia z trzeciego dnia zobacz zdjęcia z drugiego dnia zobacz zdjęcia z pierwszego dnia zobacz

WAKACJE CZAS ZACZĄĆ!

parafia 23 czerwca 2017

Szybko minął kolejny rok szkolny (katechetyczny). Pamiętacie poświęcenie tornistrów?  I wreszcie nadszedł upragniony czas wakacji! Zapamiętajcie proszę kilka informacji na czas wakacji. A Boże Błogosławieństwo niech towarzyszy Wam wszystkim przez cały letni okres. W czasie wakacji poradnia przedmałżeńska: w lipcu – spotkania nie odbywają się w sierpniu – pierwsze spotkanie odbędzie się 21 sierpnia 2017 r. o godz. 17.30 w salce przy biurze parafialnym.    

BOŻE CIAŁO [FOTORELACJA]

parafia 22 czerwca 2017

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa oraz uczestniczyli w modlitwie podczas procesji ulicami parafii. Cała fotorelacja jest dostępna tutaj »

SPOTKANIE NA PIĄTKĘ

parafia 11 czerwca 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie, prowadzenie i uczestnictwo w uroczystości 75. Rocznicy Męczeńskiej Śmierci Piątki Poznańskiej :-)