Nabożeństwa Wielkopostne

crashzero 27 lutego 2015
gżdk

W okresie Wielkiego Postu zachęcamy Parafian do włączenia się w nabożeństwa piątkowe i niedzielne. W każdy piątek Droga Krzyżowa dla dorosłych po Mszach św. o godz. 8:00, 12:00 i 18:00. W niedziele, w dolnym kościele po Mszy św. z godz. 16:00, Gorzkie Żale.

Informacja KEP i AP

crashzero 14 lutego 2015
logaKEParch

Publikujemy link do oświadczenia Konferencji Episkopatu Polski z dn. 5 lutego bt. a także wskazania duszpasterskie na okres Wielkiego Postu.

Spotkanie SSW

crashzero 9 lutego 2015
ssw

Stowarzyszenie Salezjanów Współpracowników zaprasza na swoje comiesięczne spotkanie w najbliższą sobotę o godz. 16:00 do sali Jana Pawła II (Dom Młodzieżowy). Ponadto zachęcamy do włączenia się w tradycyjne salezjańskie modlitwy wieczorne, które trwają do 10 minut i są połączone ze słówkiem na dobranoc. Zawsze po sobotniej Mszy wieczornej.

Uroczystości odpustowe

crashzero 5 lutego 2015
tlo

31 stycznia przypada wspomnienie św. Jana Bosko. Dla naszej wspólnoty jest to szczególny dzień, gdyż wiąże się on z parafialnym odpustem i jak co roku, a teraz szczególnie, był okazją do wyrażenia wdzięczności Bogu za dar tego włoskiego Świętego oraz powołanie salezjańskie.