WAKACJE CZAS ZACZĄĆ!

parafia 23 czerwca 2017

Szybko minął kolejny rok szkolny (katechetyczny). Pamiętacie poświęcenie tornistrów?  I wreszcie nadszedł upragniony czas wakacji! Zapamiętajcie proszę kilka informacji na czas wakacji. A Boże Błogosławieństwo niech towarzyszy Wam wszystkim przez cały letni okres.    

BOŻE CIAŁO [FOTORELACJA]

parafia 22 czerwca 2017

Serdeczne podziękowania wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie uroczystości Najświętszego Ciała i Krwi Pana Jezusa oraz uczestniczyli w modlitwie podczas procesji ulicami parafii. Cała fotorelacja jest dostępna tutaj »

SPOTKANIE NA PIĄTKĘ

parafia 11 czerwca 2017

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w przygotowanie, prowadzenie i uczestnictwo w uroczystości 75. Rocznicy Męczeńskiej Śmierci Piątki Poznańskiej :-)

PRYMICJE KSIĘDZA MARIUSZA

parafia 30 maja 2017

Filmowe małe co nieco z wczorajszej radosnej uroczystości Prymicji ks. Mariusza. Dziękujemy wszystkim, którzy zgromadzili się na wspólnej modlitwie, by dziękować Bogu za dar kapłaństwa Mariusza, który spędził u nas czas diakońskiej praktyki. Radośnie i salezjańsko, mocno salezjańsko było… sami zobaczcie!

Poprzez peregrynację obrazu św. Józefa, patrona rodzin, nasza parafia pragnęła włączyć się w odkrywanie zamysłów Bożych względem rodziny. Jej celem jest ponowne uświadomienie małżonkom znaczenia religijnych wartości życia rodzinnego, takich jak wspólna modlitwa, niedzielna Msza św., częsta spowiedź i Komunia święta oraz pogłębianie znajomości Pisma Świętego i Katechizmu Kościoła Katolickiego. Dlaczego akurat obraz Świętego Józefa? „Józef z Nazaretu uczy nas tego, jak wielką wartość stanowi rodzina. Ona jest wspólnotą, komunią  [ Czytaj dalej ]