DROGA KRZYŻOWA alejami Cytadeli

parafia 19 marca 2017
111

Zapraszamy na kolejną edycję Drogi Krzyżowej https://www.facebook.com/events/418826275120098/alejami Cytadeli. W roku 75. rocznicy śmierci bł. Piątki Poznańskiej chcemy stawiać kroki z bohaterami Oratorium przy ul. Wronieckiej. Zapraszamy 7 kwietnia, początek godz. 19:30 przed kościołem Salezjanów. Przyjdź i przeżyj wyjątkowy czas!

BOSKA SOBOTA Zielono mi :)

parafia 19 marca 2017
zielono-plakat

Zapraszamy na kolejną BOSKĄ SOBOTĘ 25 marca w godzinach 15-18! W programie: boskie kino, dobre uczynki, smakołyki i wiosenne zabawy! Nie może Was zabraknąć! :)

REKOLEKCJE W PARAFII

parafia 9 marca 2017
rozklad-rekolekcji

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w Rekolekcjach Wielkopostnych (1-5 kwietnia). Nauki rekolekcyjne poprowadzi ks. Witold Drzyzgiewicz, salezjanin. Szczegółowy rozkład rekolekcji jest dostępny na plakatach (kliknij na plakat, aby powiększyć). Podajemy również plan na Triduum Paschalne. Niech Boże Błogosławieństwo towarzyszy wszystkim podczas tegorocznych ćwiczeń duchowych przygotowujących do pięknego przeżycia Świąt Wielkanocnych. PLAN TRIDUUM PASCHALNEGO

nowy-obraz-2a

NASZ KOŚCIÓŁ BĘDZIE KOŚCIOŁEM STACYJNYM  W SOBOTĘ  8 KWIETNIA 2017 R. „Kościoły stacyjne pozwalają lepiej docenić czas Wielkiego Postu i Zmartwychwstania Pańskiego” – abp Stanisław Gądecki. Wierni na terenie Poznania będą mogli pielgrzymować do 34 świątyń parafialnych, rektoralnych i zakonnych. Każdego dnia w wyznaczonym kościele będzie obowiązywać ten sam program. O godz. 15 rozpocznie się wystawienie Najświętszego Sakramentu, podczas którego wierni odmówią Koronkę do Bożego Miłosierdzia. Następnie będzie możliwość adoracji  [ Czytaj dalej ]

BOSKIE PRZYJĘCIE [FILM]

parafia 17 lutego 2017
img_2109

Zapraszamy do obejrzenia niedługiego filmu z pięknej imprezy w Oratorium. Nie byłeś (-aś) jeszcze w naszym Ora?! Niemożliwe! Przyjdź na kolejną imprezę. Niedługo więcej szczegółów.